Kendi metninizi eklemek için buraya tıklayınız

FOTOĞRAFINIZLA YARIŞIN, DÜĞÜNÜNÜZE ÖZEL BENZERSİZ BİR GREENBOX VİDEO ÇEKİMİ KAZANIN !
Alpha Ajans; katılımı 31 Aralık 2015 ‘e kadar sürecek ‘’En Beğenilen Çift Yarışması’’nda kazanan çifte Greenbox’ta video çekimi armağan ediyor!

Alpha Ajans yarışmanın kazanan çiftine Greenbox çekimi ile hazırlanacak özel bir kısa videoyu armağan ediyor. Greenbox tekniği ile farklı ülke ve mekanlarda görüntülenme şansını yakalayabilir, düğününüz için sıradışı konsept çekimler oluşturabilirsiniz.

Yarışmaya katılım için;

    • Eş adayınızla beraber çekilmiş bir adet fotoğrafınızı, isimlerinizi ve yarışmaya katıldığınız sosyal medya profil iletişim bilgilerinizi info@alpha312.com adresimize yollayın.
    • Facebook (facebook.com/alphaajans) sayfamızı beğenip, İnstagram  (https://www.instagram.com/alphaajans/ )    hesabımızı takibe alın.
    • Bize gönderdiğiniz fotoğraflarınızı ALPHA AJANS Facebook sayfamızda açacağımız ‘’En Beğenilen Çift ‘’albümümüzde paylaşıp seçimi takipçilerimizin beğenisine bırakacağız.
    • Facebookta paylaşım için bize gönderdiğiniz fotoğrafınızı İnstagram’da da paylaşmanız toplam beğeni sayınızı arttıracaktır. İnstagram paylaşımlarında fotoğraflarınızı herkese açık şekilde #alphaajans #düğünarmağanı #mutluluğunvideosu taglerinin üçünü de yazarak paylaşmanız gereklidir.

 

Yarışma sonucu halk beğenileri ile belirlenerek 2016 Ocak Ayı’nın ikinci haftasında ilan edilecektir. Facebook ve İnstagramda toplamda en çok beğeniyi alan fotoğrafın sahipleri şanslı çiftimiz olacak ve kazanan isimler www.alpha312.com web sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.

Yaratıcı fikirlerle ortaya çıkmış benzersiz  çekimlerle bu özel günü geleceğe taşımak için yarışmamıza hemen başvurun!