Düğün Fotoğrafçılığı

DÜĞÜN HAZIRLIKLARI ÇEKİMİ

Alpha Ajans düğün fotoğrafçısı gelin ve damat adayının hazırlık sürecini ve kuaförde geline yapılan özenli saç ve makyajın detayları fotoğraflayarak hazırlanışın öyküsünü belgelendirmiş olur. Profesyonel bakış açısıyla fotoğrafçı; makyajın, çekim yapılacak mekanın ışığına en uygun haliyle şekillenmesinde de yönlendirmeler yapabilir.. Gelin profesyonel bir gözün izlemesi altında olacağından gün boyu çekilecek fotoğraflardaki görüntüsü ilgili kaygısını da sona erdirecektir. Siz anın keyfini yaşarken biz gün boyu nasıl göründüğünüzle ilgileniyor olacağız.

STÜDYODA GELİN DAMAT FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Tam donanımlı stüdyolarımızda düğün günü veya sonrasında da konforlu ve keyifli bir ortamda ve profesyonel ışıklandırma altında poz verme şansını yakalayabilirsiniz. Hava koşullarıyla ilgili beklenmeyen sonuçlardan, çekim esnasında çevresel kalabalığın oluşturabileceği sorunlardan uzak ve daha rahat bir ortamda profesyonel gelin damat fotoğraf çekimleri için avantajlar kullanılmış olur. Işık ve fon kontrolü ve sorunsuz çalışma imkanı sayesinde hayallerinizi gerçekleştirmek için kısa süreli bir çalışma yeterli olacaktır.

DIŞ MEKAN DÜĞÜN ÇEKİMİ

Daha çok halka açık mekanlarda gerçekleştirdiğimiz bu çekimler park, bahçe, havuz başı ya da göl kenarı gibi doğal ortam ve ışık şartlarında en güzel detay ve anları yakalayan profesyonel fotoğrafçılarımızca gerçekleştirilir.

KONSEPT DÜĞÜN ÇEKİMİ

Günümüzde trend haline gelen konsept çekimler için bir binicilik tesisinde kendinizi atlarla birlikte farklı ortam ve fonlarda poz verirken bulabilirsiniz ya da profesyonel makyaj, farklı aksesuar ve kostüm gibi imkanlarımızla çok daha sıra dışı bir çekim gerçekleştirmemiz mümkün olur. Dilerseniz sizin belirlediğiniz farklı mekanlarda ya da bizim sizi yönlendirebileceğimiz yaratıcı konsept ve mekanlarda hikayesi olan size özel bir  düğün albümü oluşturabilirsiniz.