Düğün Fotoğrafçılığı Hizmetlerimiz

Evlenecek çiftler için düğünün vazgeçilmez bir parçası da düğün fotoğraflarının çekimidir. Günün koşturmaca ve heyecanından, yaşarken belki farkına bile varamadığınız tüm güzel ve tekrarı mümkün olmayan o özel anları ve detayları, fotoğraf karelerine taşıyarak ölümsüzleştirir. Düğünle ilgili yıllar sonra dönüp bakacağınız ve o günleri mutlulukla yadedeceğiniz düğün fotoğrafları için profesyonel fotoğrafçılık hizmeti veren kurumları tercih etmeniz, memnuniyetiniz için önemlidir.

Düğün fotoğrafçılığı dalındaki tüm iç ve dış çekim fotoğrafları , konusunda profesyonellik isteyen, kaliteli işçilik, yaratıcılık ve itina gerektiren, ayrıca profesyonel fotoğraf ekipmanlarının kullanımını zorunlu kılan çalışmalardır . Alpha Ajans ; düğünler için evlenecek çiftlerin istediği mekanlarda, mümkün olan en kısa sürelerde, evlenecek çifti yormadan, dış çekim istendiğinde açık alanda doğayla iç içe veya kapalı alan fotoğraflarının tercihi halinde kendi stüdyolarında da gerçekleştirmektedir.

Alpha Ajans , Ankara’da  yeni kurulan fotoğraf stüdyoları ile düğün fotoğrafları için profesyonel çözümler sağlar. Alpha Ajans ; bünyesindeki greenbox, whitebox, blackbox fotoğraf stüdyoları, kaliteli ve profesyonel fotoğrafçılık ekipmanları,  aksesuar çeşitliliği, profesyonel personeli,  kulis ve  makyaj odaları ile düğün fotoğrafları çektirmek için gönül rahatlığı ile  tercih edebileceğiniz ve yıllar sonrasına kaliteli fotoğraflar bırakabileceğiniz fotoğraflar biriktirmenizi sağlar.

Düğün fotoğrafçılığında Ankara, dış çekim fotoğrafları için çok az alternatif fotoğraf alanı olan bir ildir. Bozkır iklimi nedeniyle doğa fotoğrafı çekebileceğiniz ve merkeze  yakın olan, görselliği fotoğraf çekmeye uygun yer sayısı oldukça azdır. Alpha Ajans , bu konuda uzman düğün fotoğrafçıları ile çiftlerin yardımına koşmaktadır. Mekanları en iyi şekilde kullanarak doğal ortamlarda özgün fotoğraflar çekebilmek, mekan ve ışık kullanımı konusunda uzman olmayı ve çiftlerle çok iyi iletişim kurarak günü hikayeleştirebilmeyi gerektirir. Alpha Ajans uzaklık tanımaksızın gelin ve damadın istekleri doğrultusunda görselliği güçlü olan farklı lokasyonlarda da dış çekimler gerçekleştirebilmektedir.

Alpha Ajans ; gelin ve damadın düğün hazırlıklarını,  düğün organizasyonu yapılan mekandan ilginç detay ve anları, çiftlerin heyecan ve mutluluğunu ustalıkla belgeler. Çiftlerin aile ve dostları ile geçirdikleri unutulmaz anlarını fotoğraflayarak,  elde edilen kareleri özenle işler ve çiftlerin beklentilerine göre fotoğraf albümü oluşturarak kapsamlı bir düğün fotoğrafçılığı  hizmeti sunar.

Düğün fotoğrafçılığı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 • DÜĞÜN GÜNÜ HAZIRLIK ÇEKİMİ

  Gelin adayı kuaförde fotoğrafçı ile buluşur. Saç ve makyajın hazırlık aşaması fotoğraflanırken profesyonel bakış açısıyla fotoğrafçı; makyajın, çekim yapılacak mekanın ışığına en uygun haliyle şekillenmesinde etkili rol alır. Gelin profesyonel bir gözün takibi altında olacağından gün boyu çekilecek fotoğraflarla ilgili kaygısını da sona erdirecektir. Siz anın keyfini yaşarken biz gün boyu nasıl göründüğünüzle ilgileniyor olacağız.

 • STÜDYO DÜĞÜN ÇEKİMİ

  Tam donanımlı stüdyomuzda olmak istediğiniz her yere gitme şansını yakalayabilirsiniz. Hava koşullarıyla ilgili beklenmeyen sonuçlardan, çekim esnasında çevresel kalabalığın oluşturabileceği sorunlardan uzak ve daha rahat bir ortamda çalışma avantajı sağlar. Işık kontrolü ve sorunsuz çalışma imkanı sayesinde hayallerinizi gerçekleştirmek için kısa süreli bir çalışma yeterli olacaktır.

 • KONSEPT DÜĞÜN ÇEKİMİ

  Günümüzde trend haline gelen konsept çekimler için bir binicilik tesisinde kendinizi atlarla birlikte bulabilirsiniz ya da profesyonel makyaj ve farklı aksesuar kostüm gibi imkanlarımızla çok daha sıra dışı bir çekim gerçekleştirmemiz mümkün. Dilerseniz sizin belirlediğiniz konsept mekanda ya da bizim sizi yönlendirebileceğimiz konsept mekanda hikayesi olan bir albüm oluşturabilirsiniz.

 • DIŞ MEKAN DÜĞÜN ÇEKİMİ

  Daha çok halka açık mekanlarda gerçekleştirdiğimiz bu çekimler park, bahçe, havuz başı ya da göl kenarı gibi doğal ortamlarda gerçekleştirilir.

‪#‎alphaajans‬ ‪#‎düğünarmağanı‬ ‪#‎mutluluğunvideosu‬

FOTOĞRAFINIZLA YARIŞIN, DÜĞÜNÜNÜZE ÖZEL BENZERSİZ BİR GREENBOX VİDEO ÇEKİMİ KAZANIN !

Alpha Ajans; katılımı 31 Aralık 2015 ‘e kadar sürecek ‘’En Beğenilen Çift Yarışması’’nda kazanan çifte Greenbox’ta video çekimi armağan ediyor!
Alpha Ajans yarışmanın kazanan çiftine Greenbox çekimi ile hazırlanacak özel bir kısa videoyu armağan ediyor. Greenbox tekniği ile farklı ülke ve mekanlarda görüntülenme şansını yakalayabilir, düğününüz için sıradışı konsept çekimler oluşturabilirsiniz.
Yarışmaya katılım için;
• Eş adayınızla beraber çekilmiş bir adet fotoğrafınızı, isimlerinizi ve yarışmaya katıldığınız sosyal medya profil iletişim bilgilerinizi info@alpha312.com adresimize yollayın.
• Facebook (www.facebook.com/alphaajans) sayfamızı beğenip, İnstagram (https://www.instagram.com/alphaajans/ ) hesabımızı takibe alın.
• Bize gönderdiğiniz fotoğraflarınızı ALPHA AJANS Facebook sayfamızda açacağımız ‘’En Beğenilen Çift ‘’albümümüzde paylaşıp seçimi takipçilerimizin beğenisine bırakacağız.
• Facebookta paylaşım için bize gönderdiğiniz fotoğrafınızı İnstagram’da da paylaşmanız toplam beğeni sayınızı arttıracaktır. İnstagram paylaşımlarında fotoğraflarınızı herkese açık şekilde #alphaajans #düğünarmağanı #mutluluğunvideosu taglerinin üçünü de yazarak paylaşmanız gereklidir.
Yarışma sonucu halk beğenileri ile belirlenerek 2016 Ocak Ayı’nın ikinci haftasında ilan edilecektir. Facebook ve İnstagramda toplamda en çok beğeniyi alan fotoğrafın sahipleri şanslı çiftimiz olacak ve kazanan isimlerwww.alpha312.com web sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır.
Yaratıcı fikirlerle ortaya çıkmış benzersiz çekimlerle bu özel günü geleceğe taşımak için yarışmamıza hemen başvurun!
12291836_1027915810562734_3043844558813769883_o

© Telif Hakkı - Alpha Photo Agency, Ankara Fotoğrafçılık, Düğün Fotoğrafçısı, Ankara Doğum Fotoğrafçısı, Ankara Düğün Hikayesi, Ankara Gelin Damat Fotoğraf, Ankara Organizasyon, Metin Demiralay, Ankara Greenbox Kiralama , Ankara Fotoğrafçılık Kursu, Ürün Çekimi, Moda Fotoğrafı     Ankara Seo Uzmanı