Moda Fotoğrafçılığı Hizmetimiz

Moda fotoğrafçılığı , moda sektörü markalarının katalogları için kıyafet, aksesuar ve tamamlayıcı tüm diğer moda öğelerinin fotomodeller üzerinde, kreatif konseptler ve profesyonel styling, makyaj ve saç tasarımı gibi hazırlıklar tamamlanarak fotoğraflanmasıdır.  Günümüzde büyük markaların ürünlerini sergilemek, yeni tasarlanan kreasyonlarının reklam ve tanıtımını yapmak ve statejileri doğrultusunda imaj oluşturmak  için başvurdukları en önemli yöntemlerden birisi profesyonel çekimler gerçekleştirmektir. Markalar, seçilen moda fotoğraflarını, kataloglarında ve çeşitli reklam mecralarında hedef kitleleriyle buluşturarak en etkili ve estetik sunumu yapmış olurlar. Bu fotoğrafları çekenlerin profesyonel moda fotoğrafçısı olması arzulanan sonuçlara ulaşılması için önemlidir.  Moda fotoğrafçısı ,  fotomodellerin üzerindeki ürünü görsel olarak ön planda gösterecek estetik fotoğraflar çekerken; ışık , dekor ve mekanların profesyonelce kullanımı ile fotoğrafı çekilecek ürünü daha da dikkat çekici hale getirirler. Moda fotoğrafçısı , hem fotoğraf çekme teknikleri konusunda profesyonel olmalı, hem modelle iyi iletişim kurabilmeli, hem de ürüne uygun ışık ve dekor seçimi ile ilgili püf noktalarını bilmelidir. Böylece markaya özel, kaliteli ve fark edilebilir fotoğraflar çekilebilir.

Alpha Ajans , Ankara’da profesyonel  moda fotoğrafçılığı konusunda kurumsal hizmet ve çözümler üretme konusundaki açığı giderme adına güçlü bir atılımda bulunmuştur. Ajans, güçlü bir ekip, tam donanımlı profesyonel stüdyolar ve kaliteli ekipmanlar ile Ankara’da moda fotoğrafçılığına yeni bir soluk getirmiştir. Şehrin en merkezi yerinde, toplamda 1000 metre2 hizmet alanına sahip olan ajansta; Whitebox, Greenbox ve Blackbox olmak üzere 3 farklı stüdyo bulunmaktadır. Ayrıca 4 adet kulis odası, 2 adet duş, makyaj  odası, kafeterya ve otopark gibi imkanları ile moda fotoğrafı çekimleri konusunda konforlu bir ortamda profesyonel hizmet sunmaktadır.

Moda fotoğrafçılığı fiyatları ve Ankara Alpha Ajans’taki moda fotoğrafçılığı hizmetleri hakkında bilgi almak isterseniz, iletişim bölümümüzden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© Telif Hakkı - Alpha Photo Agency, Ankara Fotoğrafçılık, Düğün Fotoğrafçısı, Ankara Doğum Fotoğrafçısı, Ankara Düğün Hikayesi, Ankara Gelin Damat Fotoğraf, Ankara Organizasyon, Metin Demiralay, Ankara Greenbox Kiralama , Ankara Fotoğrafçılık Kursu, Ürün Çekimi, Moda Fotoğrafı     Ankara Seo Uzmanı