Greenbox Hizmetleri ve Stüdyo Greenbox Kiralama

Plus&Minus Studios bünyesinde; düğün fotoğrafçılığıürün fotoğrafçılığıdoğum fotoğrafçılığımoda fotoğrafçılığı ve video çekimleri gibi pek çok görüntüleme hizmetleri verilmekte, bunların yanı sıra fotoğraf stüdyosu kiralama, ekipman kiralama, Greenbox kiralama gibi hizmetlerle de Ankara’da sektörel gelişime katkıda bulunarak öncü olmayı hedeflemektedir.

Plus&Minus Studios, günümüzde reklamcılıkklip çekimleri, televizyon programları gibi pek çok alanda kullanılan ve çekilmesi güç, pahalı ya da tehlikeli sahneleri kolayca çekme imkanını kullanıcısına sunan Greenbox teknolojisini Ankara’da kolayca ulaşılabilir hale getirmiştir. Görüntüde yok edeceğiniz ve yerine başka bir görüntü giydireceğiniz rengi, fon olarak seçme prensibine dayanan bu teknik, pek çok yapımda kullanılmaktadır ve  tekniğe uygun görüntüleri sağlamak için, kullanılan Greenbox stüdyoda standart yapısal ve ışıksal özelliklerin sağlanması önemlidir.

Plus&Minus Studios, Greenbox stüdyo kiralama hizmetleriyle Ankara’da size ve ekibinize projelerinizi gerçekleştirebileceğiniz konforlu ve profesyonel bir çalışma ortamı sunar.

Plus&Minus Studios, toplam 1500 metre^2 alana sahip Greenbox ve Whitebox olarak isimlendirilen modern profesyonel fotoğraf stüdyoları,TV program çekimleri için stüdyolar, makyaj odaları ve kulis odaları , ofis ve otopark gibi imkanları   ile  profesyonel fotoğrafçılık ve video çekimi konusunda Ankara için bir kazanım olmuştur. Fotoğraf ve video çekimleri için uygun dekor ve ışıklandırma sağlayarak, donanımlı fotoğraf stüdyosu olmayan fotoğrafçılara ve fotoğrafçılık eğitimi almakta olan fotoğraf severlere de Ankara‘da stüdyo kiralama seçenekleri sunmaktadır.

Ankara Alpha Ajans Greenbox Hizmetleri ve Stüdyo Kiralama Fiyatları hakkında bilgi  ve randevu almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Stüdyo özellikleri hakkında daha detaylı bilgi için stüdyolarımız kısmına göz atabilirsiniz.

© Telif Hakkı - Alpha Photo Agency, Ankara Fotoğrafçılık, Düğün Fotoğrafçısı, Ankara Doğum Fotoğrafçısı, Ankara Düğün Hikayesi, Ankara Gelin Damat Fotoğraf, Ankara Organizasyon, Metin Demiralay, Ankara Greenbox Kiralama , Ankara Fotoğrafçılık Kursu, Ürün Çekimi, Moda Fotoğrafı     Ankara Seo Uzmanı