AŞKINIZI ANLATAN FOTOĞRAFINIZLA YARIŞIN, SEVGİLİNİZLE ÜCRETSİZ FOTOĞRAF ÇEKİMİ KAZANIN!

 

 

AŞKINIZI ANLATAN FOTOĞRAFINIZLA YARIŞIN, SEVGİLİNİZLE ÜCRETSİZ FOTOĞRAF ÇEKİMİ KAZANIN!

 

Alpha Ajans, katılımı 10 Şubat 2016 ‘ya kadar sürecek ‘’Aşkın Fotoğrafı Yarışması’’nı kazanan çiftle, stüdyo veya dış mekan çekimi gerçekleştirip kişiye özel konseptlerle Sevgililer Günü’nüzü unutulmaz kılıyor!

 

Yarışmaya katılım için;

 

  • Sevgilinizle beraber çekilmiş, aşkınızı anlatan bir adet fotoğrafınızı, isimlerinizi, sosyal medya hesap iletişim bilgilerinizi info@alpha312.com adresimize yollayın.
  • Facebook (www.facebook.com/alphaajans) sayfamızı beğenip, İnstagram (https://www.instagram.com/alphaajans/ ) hesabımızı takibe alın.
  • Bize gönderdiğiniz fotoğraflarınızı Facebook’ta açacağımız ‘Aşkın Fotoğrafı – Sevgililer Günü Çifti‘’ albümünde paylaşıp aşkını en iyi anlatan çiftin seçimini takipçilerimize bırakacağız.
  • Fotoğrafınızı İnstagramda da paylaşmanız toplam beğeni sayınızı arttıracaktır. İnstagram paylaşımlarında fotoğraflarınızı herkese açık şekilde #alphaajans #sevgilergünüarmağanı #aşkınfotoğrafı taglerinin üçünü de yazarak paylaşmanız gerekiyor.

 

Yarışma sonucu halk beğenileri ile belirlenerek 14 Şubat 2016’da ilan edilecek. Facebook ve İnstagram ‘da toplamda en çok beğeniyi alan fotoğraf sahipleri şanslı çiftimiz olacak ve kazanan isimler www.alpha312.com sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan ilan edilecektir.

Yaratıcı fikirlerle ortaya çıkmış çekimlerle bu özel günü büyülü anılarla geleceğe taşımak için yarışmamıza hemen başvurun!

love silhouette 3

 

Evlenecek Çiftelere Özel Green Box Çekimi Ödüllü Yarışmamız İçin